Hakkımızda

İngiltere-Londra merkezli bir kuruluş olan BDK GROUP Ltd., Türkiye'de  BUDAK DANIŞMANLIK olarak, Konusunda Uzman Sağlık ve Kalite Yönetim Sistemleri Profesyonelleri ile (PPP) Kamu - Özel Ortaklığı çerçevesinde Türkiye’ nin  yüksek standartlardaki şehir hastanelerinin klinik destek ve destek süreçlerinin, Alt / Alt yüklenicilerin Yönetim Danışmanlığı yanısıra Eğitimlerinin verilmesi ve belgelendirilmesi konusunda hizmet vermektedir. 

Şirketimiz, birlikte çalıştığı kuruluşlara değer katmayı amaçlar. Bu amaç, danışmanlık anlayışımızın mihenk taşıdır. Kattığı değeri, kurulan sistemin sürdürülebilir olmasına göre değerlendirir. Sürdürülebilir yapıyı kurgularken ise süreç odaklı, yalın yaklaşımlarla beslenen ve çalışanların kolaylıkla adapte olabileceği metotlardan faydalanmaktadır. Amacımız, uygulayıcı danışmanlık anlayışıyla müşterilerimize sadece nasıl yapacaklarını söylemek değil; aynı zamanda uygulamalarda bizzat bulunmaktır.

Müşterilerimiz, projelerimizi bilgi ve tecrübemizin yanında, enerjik ve disiplinli bir şekilde yönettiğimizi de söylerler ve bu yaklaşımımızdan dolayı memnuniyetlerini ifade ederler. Birçok kere söz verdiğimizden daha fazlasını sağladığımızı görme şansını elde etmişlerdir.

BUDAK DANIŞMANLIK, kuruluşundan bu yana Sağlık başta olmak üzere, otomotiv, makine, tekstil, mobilya, gıda, demir-çelik, ulaşım, turizm, kamu gibi onlarca sektörde öncü firmalarla çalışmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz, bugün pek çok ilde profesyonel çalışma ekibi ile kuruluşlara hizmet vermektedir. Amacımız her zaman kalıcı bir çözüm ortağınız olmaktır.

Resim
Türkiye: +90 242 255 54 24
info@budakdanismanlik.com
www.budakdanismanlik.com © Tüm Hakları Saklıdır - 2013
X